Finance

Řada lidí v oblasti správy svých financí stále ještě tak trochu tápe. Pro mne jsou finance denním chlebem. Rád využiji svých zkušeností a udělám jednou pro vždy pořádek ve financích i vám.

4 klíčové kroky, které vedou
k finančnímu zdraví

FINANČNÍ PLÁN

Co se skrývá pod pojmem finanční plán? Obrazně řečeno vytvoříme navigaci, která vás nasměruje k vašim snům. Nastavíte si své životní cíle (vlastní nemovitost, rentu, spoření pro děti) a společně vybereme takové finanční nástroje, které vás dovedou k jejich splnění. Ukážu vám, jak nastavit finance tak, abyste měli více peněz a abyste byli připraveni na všechny nečekané události, které vás mohou v průběhu života potkat.

1

2

ÚSPORA A KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Z dlouholeté praxe vím, že řada lidí ztratila v záplavě uzavřených smluv přehled o všech svých splátkách a podmínkách, za kterých je zakládali. Nesponzorujte banku a neplaťte zbytečně vysoké úroky! Pomůžu vám konsolidovat vaše v dávné minulosti uzavřené drahé půjčky a úvěry nově nastavit tak, abyste nebyli otroky svých splátek, a na konci měsíce jste měli více volných peněz.

FINANCOVÁNÍ VLASTNÍHO BYDLENÍ

Jistě víte, že pro schválení hypotečního úvěru dnes musíte mít naspořený ne zrovna zanedbatelný základ. Proto s vámi budu financování koupě nebo stavby vlastní nemovitosti řešit dlouho dopředu a vyberu pro vás nejvhodnější řešení na míru. Rád vám sjednám hypotéku s nejvýhodnější sazbou a dobrými podmínkami čerpání v průběhu výstavby nové nemovitosti. Pokud už hypotéku máte, podíváme se, jestli neplatíte zbytečně moc a zvážíme možnost jejího refinancování.

3

4

VYTVÁŘENÍ REZERV

Po uzdravení rodinného rozpočtu zatíženého nevyhovujícími produkty využijete volné peníze, třeba jen dva nebo tři tisíce měsíčně, k vytváření majetku a dlouhodobých rezerv s pomocí investic. Nedávné období koronavirové krize nám ukázalo, jak je pro domácnost důležité mít dostatečné rezervy. V rámci komplexního finančního plánování vás naučím zacházet s penězi tak, abyste dokázali odolávat svodům zbytečných nákupů a vždy upřednostňovali své dlouhodobé cíle.

Chcete se o finančním plánování dozvědět víc? Podívejte se na názorné video, které jsme pro vás vytvořili.

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Na Zlatě 2835, 158 00 Praha 5