Finanční služby

Reference mých kolegů

Petr Hrubý

Emil v Broker Consulting začínal jako asistent a jeho kariéra je ukázkou toho, co u nás mohou pracovití a čestní lidé dokázat. Vždy vynikal v péči o klienty, ve svém týmu vybudoval atmosféru, ve které se lidem dobře pracuje i žije. Za dobu 18 let se stal naší nedílnou součástí a pomohl tisícům klientů.

Zakladatel Broker Consulting

Vilém Podliska

Ve své práci plníme a zabezpečujeme klientům jejich sny. A Emilův přístup je ztělesněním filozofie naší firmy: Dělat to svědomitě a s nejvyšším osobním nasazením. Emil je zároveň velmi schopným manažerem, který svému týmu spolehlivě předává zkušenosti i hodnoty. Důkazem jsou úspěchy členů jeho týmu.

Generální ředitel a předseda představenstva Broker Consulting

Jiří Čejka

S Emilem se znám od roku 2008 a vždy pro mne byl symbolem férového člověka s pozitivní energií nejen pro práci. Vždy je ochotný s čímkoliv pomoci a má talent lidi nadchnout. Navíc má dlouholeté zkušenosti, elán do nových projektů a vždy jsem se na něj mohl spolehnout. Je mi ctí právě s Emilem spolupracovat.

Oblastní ředitel senior

Pavla Sovková

Emil patří ke klíčovým lidem díky kterým pracuji v Broker Consulting a je super, že právě on je mým nadřízeným. Díky jeho profesionálnímu vedení a lidskému přístupu jsem profesně tam, kde jsem. Emil mi ukazuje cestu a dost často mě „drží“ ve správném směru. Upřímně pro mě Emil není jen nadřízený, ale stali jsme se i rodinnými přáteli – za což jsem moc vděčná.

Oblastní ředitelka

Karel Sůva

S Emilem spolupracuji již 14 let a po celou dobu jsme neměli žádný pracovní ani osobní problém. Emil mi v začátcích mého působení ve společnosti hodně pomohl, ukázal mi, jak se má správně naše práce dělat a jak pomáhat klientům. Jsem rád, že se na něho mohu spolehnout i po 14 letech spolupráce, je mi stále připraven pomoci, a hlavně vždy dodrží, co jsme si domluvili, čehož si vážím. Zároveň bych Emilovi rád moc poděkoval za to, že mi dal kdysi nabídku spolupráce, možnost se realizovat v nejlepší práci a budovat kariéru a svojí finanční nezávislost. Našel jsem zde díky tomu nové skvělé přátele, kdy se potkáváme navzájem i jako rodiny, včetně té Emilovy. Tak ještě jednou Emile díky za to, že jsi mi tenkrát zavolal, jestli nevím o někom šikovném a komunikativním.

Oblastní ředitel

Gabriela Poláková

Můj šéf Emil Malý, který patří k takřka zakládajícím členům Broker Consulting, je pro mne především skvělým člověkem, jak v profesním, tak v osobním životě. Svým lidským přístupem k řešení problémů, umí pomoci za každé situace. Je přirozený lídr, umí naslouchat svým podřízeným, je elegantní, charizmatický a miluje svou rodinu. Dodržuje pravidla a váží si sám sebe. Jednoduše – chceš-li hrát extraligu ve financích? Emil Ti drží místo ve svém týmu. Je člověk, kterého stojí za to poznat 🙂

Finanční specialista senior

Jiří Švejda

Emile, vnímám tě jako charismatického vůdce a jsem za práci v tvém týmu rád. Říkáš lidem jasně, že tato práce je pouze pro lidi, kteří jsou připravení (nejen na sobě) tvrdě pracovat. Bez budování dobrých vztahů to nelze dělat dobře. Mně na dobrých vztazích záleží, a proto jsem rád, že jsem již 9 let ve tvém týmu. A můžu se k lidem chovat slušně. A to mě naplňuje.

Manažer, konzultant senior

Veronika Tůmová

Jak vnímám Emila Malého? Od prvního dne, co jsem nastoupila do Broker Consulting, jsem cítila, že sem prostě patřím a moje rozhodnutí vydat se touto cestou bylo správné! Pro své lidi, pokud to potřebují, je stále při ruce a toho si na něm cením. Je férový a energický, a to je v tomto businessu veliká výhra, donutí vás totiž přemýšlet úplně stejně. Navíc jde příkladem, že když člověk něco opravdu chce, tak toho dosáhne!

Manažer/konzultant senior, investiční a hypoteční specialista

Z referencí mých zákazníků

Michal Dudek

S Emilem Malým se znám již delší dobu, a právě jeho jsem proto požádal o pomoc při sestavování osobního finančního plánu. Jako zkušený profesionál mi navrhl vhodné možnosti pro investování a zajištění celé mé rodiny. Vysvětlil mi všechny výhody i rizika jednotlivých finančních produktů, tak abych se mohl sám rozhodnout pro tu nejlepší variantu.

Jindřich Cvach

Emila Malého se znám již řadu let. Obrátil jsem se na něj v okamžiku, kdy jsem měl k dispozici volné finanční prostředky a zvažoval jakým způsobem je ochráním před inflací a zhodnotím. V takovém případě je nejlepší se obrátit na profesionála, který se problematice dlouhodobě věnuje a orientuje se v ní. Každý má dělat to, čemu rozumí. A v tomto případě jsem se setkal s člověkem, který dokáže věci vysvětlit a doporučit nejlepší cestu. Jsem rád, že mám na blízku člověka, na kterého se mohu kdykoliv obrátit s prosbou o radu ve chvílích, kdy má člověk pochybnosti jako například v období koronavirové krize.

Marcela Jandusová

Emila Malého znám řadu let. Je to úžasný člověk a profesionál. Díky němu už léta spořím, mám pojištění pro sebe i blízké. Na jeho doporučení i radu se vždy mohu spolehnout. Je to člověk, kterému plně důvěřuji. Líbí se mi jeho přirozené, nevtíravé vystupování.

Iveta Figura

Pan Malý pro nás navrhl spoření pro našeho malého syna, a nejen s výsledkem, ale i jeho jednáním jsme byli maximálně spokojeni. Pokud v budoucnosti budeme mít zájem o úpravu finanční strategie naší rodiny, s radostí se na něj znovu obrátíme.

Kontaktní formulář

Setkejte se s námi

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Na Zlatě 2835, 158 00 Praha 5