Přidejte se do našeho týmu

S minimálním vkladem lze
po našem boku vybudovat kariéru.

Skutečnost, že jsem v průběhu své kariéry prošel různými pozicemi v Broker Consulting, mi umožňuje úspěšně předávat know-how svým mladším kolegům. Aktuálně se plně soustředím na management, vzdělávání a podporu týmu v několika pobočkách ze západních Čech.

Protože máme osobní vztahy, mohu „svým lidem“ nabídnout nejen perspektivní práci, ale i uplatnění v rodinném týmu, jehož cílem je zákazníkům nabídnout čestný přístup, klid a možnost naplánovat si svůj život. Díky širokému portfoliu zákazníků jsme připraveni nové členy podpořit nejen předáním zkušeností, vědomostí a sdílením zázemí, ale nabídnout jim i obchodní kontakty.

Často dostávám otázku, co musí mít zájemce o naší práci. Předně je to zájem a pracovní elán, neboť i s minimálním vkladem se lze vypracovat – takovou zkušenost jsem si odnesl i já sám. Naše skupina pravidelně podniká volnočasové aktivity, cestujeme, sdílíme (a oslavujeme) své úspěchy, a hlavně dobrý pocit z odvedené práce a spokojených klientů. Především ale nabízíme zázemí a motivaci, díky kterým stačí udělat jen první krok – ozvat se mi.

Kontaktní formulář

Setkejte se s námi

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Na Zlatě 2835, 158 00 Praha 5