Reality

Proč prodávat nemovitosti právě se mnou?

JISTOTA

Když prodáváte nebo kupujete nemovitost, rozhodně nestojíte o žádné komplikace. Při prodeji realit spolupracuji s oddělením zkušených právníků, kteří pečlivě kontrolují všechny rezervační i kupní smlouvy sestavené přímo vám na míru. Jako prodávající nebo kupující máte jistotu, že realitní obchod proběhne hladce.

FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Nejsem realitní kancelář. Dělám finance a reality spolu. Proto s vámi vyřeším také financování koupě vaší vysněné nemovitosti nebo stavby developerského projektu. V případě prodeje vaší nemovitosti posoudím finanční možnosti zájemců o koupi ještě před podpisem rezervační smlouvy, a tak se vyvarujeme případnému ztroskotání obchodu kvůli neúspěšné žádosti o hypotéku.

ŠPIČKOVÁ PREZENTACE

Perfektní fotka nebo video vydají za tisíc slov. Ať už se jedná o prodeje drahých nemovitostí nebo pronájmy studentských bytů, nikdy neslevuji z nejvyšších standardů na profesionální fotografie. Amatérské fotky z mobilu nemají v mých službách místo. Vaši nemovitost představím zájemcům prostřednictvím skvělé videoprohlídky, kvalitních fotografií (kterých docílíme také prostřednictvím homestagingu) a vytříbených textů.

ONLINE MARKETING

Sociální sítě jsou bezedným zdrojem zájemců o koupi vaší nemovitosti. Běžně se mi ozývají lidé, kteří zahlédnou mnou nabízenou nemovitost na sociálních sítích. V rámci propagace vaší nemovitosti tak využijeme také kampaně na Facebooku, díky čemuž rozšíříme dosah vaší nabídky a oslovíme větší počet kupců.

PRODEJ MEZI KLIENTY

Dokážete si představit, že prodáte nemovitost, aniž byste ji inzerovali na prodejních serverech? Že to nejde? Přesně to umím. Jelikož spolupracuji s tisíci klienty, dokážu propojit zájemce o nemovitost s prodávajícím a domluvit tak rychlý a bezpečný obchod mezi prověřenými klienty.

Zajímá vás, jak fungují naše realitní služby? Podívejte se na názorné video, které jsme pro vás vytvořili.

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Na Zlatě 2835, 158 00 Praha 5