Realizované prodeje

Rekreační komplex, Vidžín, Plzeň sever
51999e

Rekreační komplex, Vidžín, Plzeň sever

Mezonetový byt 2-1, Hloubětín, Praha
17420

Mezonetový byt 2-1, Hloubětín, Praha

Byt 2kk, Hůrka,
Praha
19824

Byt 2kk, Hůrka, Praha

Rekreační komplex, Vidžín, Plzeň sever

Nabízeli jsme k prodeji exkluzivní rekreační komplex s celoročním provozem nacházející se uprostřed krásné, panenské přírody, díky které byl areál často vyhledáván. Nacházel se nedaleko městečka Úterý uprostřed lesů v obci Vidžín okres Plzeň sever. Tento objekt ležel 45 km od Plzně, v trojúhleníku lázeňských měst Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Ubytovací kapacita byla cca 60 lůžek v 18 dvou, tří a vícelůžkových pokojích. Salónek s kapacitou 55 lidí byl vhodný pro pořádání společenských akcí. Ve vedlejší budově byla kuchyně s jídelnou a pohostinství pro ubytované. Součástí areálu o velikosti 9.560 m 2 bylo 11 chatiček, které v létě sloužily pro letní tábory dětí a sportovní soustředění nebo pro rodinnou rekreaci. K dispozici zde byl altán s grilem využívaným pro různé oslavy. Areál jsme doporučovali zejména jako investici do případného wellness penzionu (svatby, rauty, oslavy), domova pro seniory či školící a sportovní centrum pro firmy a sportovní organizace.

Mezonetový byt 2-1, Hloubětín, Praha

Exkluzivně jsme nabízeli k prodeji krásně řešený, slunný, mezonetový byt, který se nacházel ve čtvrti Hloubětín, pár metrů od stanice metra B, s velmi rychlou dostupností do centra Prahy. Byt byl situován ve 4. nadzemním podlaží v cihlovém bytovém domu. Byl zrekonstruován na základě architektonického návrhu s ohledem na praktickou dispozici prostoru, s citem k moderní podobě celého interiéru bytu.

Ve spodním patře bytu se nacházel obývací prostor s jídelnou, samostatná kuchyně, pokoj, toaleta, šatna a vstup z chodby. Dřevěné schodiště vedlo na galerii. V horní části bytu se nacházel 1 prostornýpokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta. Velký pokoj bylo možné rozdělit na 2 menší pokoje. K bytu náležela sklepní kóje o velikosti 4,6 m 2 v 1. podzemním podlaží. Celá klidová část bytu byla situována směrem do vnitrobloku, byt byl tak bez hluku. K domu patřilo parkovací stání v majetku SVJ a bylo možné si jej pronajmout.

V roce 2014 proběhla rekonstrukce vnější fasády včetně zateplení celého domu. Při rekonstrukci bytu byly použity kvalitní materiály, byly zachovány původní parkety, v bytě je velké množství úložných prostor, horní pokoj disponuje klimatizací. Lokalita poskytovala kompletní občanskou vybavenost včetně škol, obchodů, restaurací, MHD (tramvaje a metro B) vše v docházkové vzdálenosti od domu.

Byt 2kk, Hůrka, Praha

Nabízeli jsme na prodej byt 2+kk s terasou a krásným výhledem. Byt se nacházel v 7. patře cihlového domu v blízkosti stanice metra B – Hůrka. Jednalo se o lokalitu s výbornou občanskou vybaveností a dostupností – nacházela se zde autobusová stanice, obchody, lékaři, lékárna, škola a školka, obchodní centrum a krásný centrální park, a to vše v pěší vzdálenosti.

Bezbariérový rodinný dům 4kk, Drahelčice

Exkluzivně jsme nabízeli prodej bezbariérového rodinného domu s garáží, zahradou a vyhřívaným bazénem v klidné části obce Drahelčice – 10 minut od stanice metra B Zličín. Dům byl zděný, přízemní a dispozičně řešen jako 4+kk s možností výstavby dalších pokojů v podkrovní části domu. Na krásné, udržované zahradě s okrasným jezírkem byly ovocné stromky a keře, studna na zalévání, vyhřívaný kruhový bazén a velká, částečně krytá terasa.

Vstup na terasu byl možný ze dvou neprůchozích ložnic a z obývací části domu, kterou tvořil prostorný obývací pokoj, jídelna, plně vybavená kuchyň a velká komora. V domě se dále nacházela třetí, větší ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. Hlavní vstup do domu tvořil zádveří, odkud se dále bylo možné dostat do garáže s místem pro dvě auta nebo do chodby, odkud jsou vstupy do všech pokojů v domě. Jednalo se o klidnou, novou čtvrť na okraji obce. Nedaleko se nacházelo dětské hřiště, autobusová zastávka směr Zličín byla 500 m od domu. Ve vzdálenosti do 2,5 km byla veškerá občanská

vybavenost jako školy, školky, banky, pošta, lékárna, lékaři, veterinární ordinace, obchody. Bydlení bylo vhodné pro rodinu s dětmi, tak i pro ty, kteří upřednostňují tiché, klidné místo blízko přírody.

Atypický byt 4kk, Holešovice, Praha

Nabízeli jsme velkoryse řešený, slunný, dvouúrovňový byt 4+kk s galerií, terasou a výtahem až do bytu, který se nacházel v oblíbené části Holešovic, pár kroků od Vltavy, s velmi rychlou dostupností do centra Prahy. Plocha bytu činila 209 m 2 , z čehož 13 m 2 zaujímala terasa. Byt vznikl půdní nástavbou v 6. a 7. nadzemním podlaží činžovního domu. Celý projekt byl pečlivě promyšlen a navržen s ohledem na praktickou dispozici prostoru, s citem k luxusní a elegantní podobě celého interiéru bytu, prosvětlení veškerého prostoru a zároveň za použití nadstandardně kvalitních materiálů. Ve spodním patře bytu se nacházel obývací prostor s kuchyňskou částí, jídelnou a komorou (60 m 2 ), toaleta, vstup z chodby a šatna. Šesti metrové stropy spolu s prosklenou fasádou umocňovaly světlost této části bytu. Broušené ocelové schodiště vedlo na galerii (17 m 2 ), která nenásilně spojovala dvě úrovně tohoto bytu. V horní části se nacházely 3 prostorné ložnice (30 m 2 , 25 m 2 , 18 m 2 ), jedna s vlastní šatnou a koupelnou, dále druhá koupelna (13 m 2 ), terasa (13 m 2 ), chodba s výtahem přímo do bytu a technická místnost.

Byt disponoval kvalitním vybavením a luxusními materiály – masivní dřevěné parkety, mramor z Ibizy v koupelnách, Sicis mozaika, Vitra Love zařizovací armatura, zakázková velkoformátová dřevěná okna, inteligentním systémem osvětlení a topení, klimatizací. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a vyl v dobrém technickém stavu. Lokalita poskytovala kompletní občanskou vybavenost včetně škol, obchodů, restaurací, MHD (tramvaj a metro B a C), vše v docházkové vzdálenosti několika minut od domu.

Atypický byt 2kk, Obytný park Trója, Praha

Exkluzivně jsme k prodeji nabízeli atypický byt 2+kk s užitnou plochou 101 m 2 a balkónem, orientací na jihovýchod, jih i jihozápad, který se nacházel v 1. nadzemním podlaží v areálu Obytný park Trója. Celý areál byl oplocen a do jeho prostor měli přístup pouze residenti, dále byl napojený na bezpečnostní agenturu a uvnitř areálu se nacházela krásná zahrada. Obytný park Trója se se stal vítězem veletrhu nemovitostí IMMOS REALEX ČR 1998 a reprezentoval ČR na mezinárodním veletrhu MIPIM CANNES 1998.

Byt byl tvořen velice prostorným obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí spojenou s dětským pokojem, chodbou, koupelnou s vanou, balkónem a technickou místností. V bytě se nacházela luxusní dřevěná podlaha z africké třešně. Všechna dřevěná okna v bytě měla z venkovní strany okenní rolety pro větší bezpečnost a soukromí. Původní dispozice bytu byla 3+kk a po menších úpravách šlo byt předělat na 4+kk. K ocenění byl jižní pohled z oken na Vltavu a Stromovku, jihozápadní okna mířila do areálu Trójského zámku a vinic sv. Kláry. Byt byl kompletně vybaven a bylo ho tak možné začít okamžitě užívat. K bytu patřila prostorná podzemní garáž. Městská část Troja patřila v Praze mezi nejexkluzivnější a nejklidnější lokality vůbec. Dostupnost centra MHD do 20 minut, v blízkém dosahu cca. 20 m byla autobusová zastávka. Troja a její okolí bylo ideálním místem na sportování a procházky, ať už v zoologické či botanické zahradě, zámeckém parku nebo Stromovce. V okolí se pořádalo mnoho kulturních akcí a vinobraní. V občanské vybavenosti nechybělo několik mateřských škol, základní škola pro první stupeň, soukromé osmileté gymnázium, pošta, potraviny, restaurace a jiné. Přímo v areálu byly potraviny a restaurace.

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Na Zlatě 2835, 158 00 Praha 5